Oryginalne naklejki dekoracyjne

Naklejki dekoracyjne i szablony 4walls.pl - szybki i oryginalny sposób, aby odmienić wnętrze Twojego domu, biura lub sklepu! Oferujemy: modne wzory naklejek ściennych i szablonów malarskich, ciekawe aranżacje wnętrz, szeroką paletę barw oraz możliwość dopasowania rozmiarów do Twoich indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

zaloguj się      |       zarejestruj się
Oryginalne naklejki dekoracyjne 4walls.pl
GALERIA INSPIRACJI Promocja jak kupowaćinstrukcja naklejaniapłatność i wysyłka Kreatywny Klient Paleta Kolorow Lubię To Jakość Gwarantowana Przez

Regulamin sklepu 4walls.pl

Każda osoba składająca zamówienie w sklepie internetowym 4walls.pl przed zakupem jest zobowiązana do zapoznania się z regulaminem.

§1. INFORMACJE OGÓLNE

 1. Właścicielem sklepu i marki 4walls.pl jest firma
  STUDIO 4WALLS Rafał Sitkowski
  ul. Wojska Polskiego 40/44,
  37-450 Stalowa Wola
  NIP:768-152-67-05
  ING Bank Śląski S.A
  numer rachunku: 50105014451000009139410634
 2. Sklep prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci internet.
 3. Kontakt: e-mail: kontakt@4walls.pl
§2. ZAMÓWIENIA
 1. Warunkiem dokonania zamówienia w Sklepie 4walls.pl jest wypełnienie formularza zamówienia oraz akceptacja zawartych w nim warunków i kosztów Dostawy.
 2. Zamówień w Sklepie może dokonywać tylko osoba pełnoletnia, która jest zameldowana na pobyt stały lub tymczasowy na terenie Polski.
 3. Zawartość sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, a zatem złożenie zamówienia przez kupującego nie oznacza natychmiastowego zawarcia umowy. Klient wypełniając formularz zamówienia składa ofertę kupna określonego towaru.
 4. Poprzez złożenie zamówienia w sklepie klient wyraża zgodę na przechowywanie i przetwarzanie przez Sklep danych osobowych podanych w formularzu zamówienia na potrzeby realizacji zamówienia.
 5. Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 dane osobowe Klienta są poufne i nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy Klient ma prawo do wglądu oraz poprawiania swoich danych osobowych, może się także zwrócić z prośbą o skreślenie go z listy klientów.
 6. Zamówienia za pośrednictwem sklepu internetowego www.4walls.pl można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 17:00, w soboty, w niedzielę i święta rozpatrywane będą od rana następnego dnia pracy.
 7. Firma może ustalać indywidualne dni wolne od pracy, przerwy urlopowe lub wydłużone weekendy.
 8. Warunkiem przyjęcia zamówienia jest poprawne wypełnienie formularza, który zawiera dane kontaktowe i teleadresowe zamawiającego, sposób płatności, koszty transportu oraz akceptację Regulaminu Sklepu.
 9. Sklep zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia zamówień, których nie da się potwierdzić i wzbudzają zastrzeżenia co do ich autentyczności. Zamówienia, które nie zostaną opłacone w terminie 7 dni od dnia ich złożenia będą uznawane za nieaktualne i nie będą realizowane, chyba że indywidualne ustalenia między Klientem a Sklepem stanowią inaczej.
 10. Klient może anulować lub wprowadzić korektę do swojego zamówienia tylko do momentu zaksięgowania należności na koncie sklepu 4walls.pl a w przypadku płatności przy odbiorze do momentu telefonicznego potwierdzenia zamówienia przez sklep.
 11. Zamówienia o wartości powyżej 300 PLN brutto będą realizowane jedynie po dokonaniu płatności Przelewy24 lub przelewem na konto.
§3. WYSYŁKA TOWARU
 1. Sklep przystępuje do realizacji zamówienia w momencie wpłynięcia należności na konto a w przypadku płatności przy odbiorze po telefonicznym potwierdzeniu zamówienia przez sklep.
 2. Każda transakcja potwierdzana jest fakturą Vat dołączoną do przesyłki.
 3. Naklejki i szablony malarskie wysyłane są do klienta wraz z instrukcją najpóźniej trzeciego dnia roboczego licząc od zaksięgowania wpłaty na koncie. W przypadku większych zamówień Wykonawca zastrzega sobie prawo do realizacji ich w dłuższym okresie czasu (po uprzednim poinformowaniu Klienta drogą e-mail).
 4. W przypadku nieodebrania przez Kupującego towaru wysłanego przez Sprzedającego, Kupujący zostanie obciążony kosztami związanymi ze zwrotem niedoręczonego produktu. Ponowne wysłanie produktu możliwe jest jedynie po wcześniejszym uregulowaniu obciążenia oraz dopłaty za ponowną wysyłkę.
 5. Kupujący może odmówić odbioru przesyłki jedynie w przypadku, kiedy przesyłka została dostarczona w stanie uszkodzonym, wskazującym na uszkodzenie zawartości. Należy spisać protokół uszkodzenia, który będzie podstawą reklamacji.
 6. Studio 4 walls dokłada wszelkich starań, aby zamówienie było realizowane w możliwie najkrótszym czasie. Do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć czas dostawy przesyłki.
 7. W przypadku niemożności zrealizowania zamówienia lub innego problemu, który wystąpi w związku z realizacją zamówienia, Klient jest natychmiast informowany o tym fakcie.
§4. ZWROTY I REKLAMACJE
 1. Zgodnie z art 10.3. ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.) prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w wypadku towarów wykonywanych na konkretne zamówienie. Prosimy o przemyślane zakupy, gdyż naklejki dekoracyjne wytwarzane są na indywidualne zamówienie.
 2. Reklamację należy zgłaszać wysyłając email na adres: kontakt@4walls.pl lub telefonicznie. W przypadku towarów wadliwych bądź uszkodzonych fabrycznie gwarantujemy ich wymianę na towar wolny od wad pod warunkiem zgłoszenia reklamacji w terminie 10 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki. Koszt przesyłki ponosi w takim wypadku sklep.
 3. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia przedmiotu z winy użytkownika, wszelkie koszty wyżej wymienionych procedur pokrywa klient.
 4. Reklamacje przesłane na adres firmy przesyłką pobraniową nie będą odbierane.
 5. Produkt nie podlega reklamacji, jeśli nosi ślady użytkowania lub jest w jakikolwiek sposób zniszczony.
 6. Firma STUDIO 4WALLS nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku aplikacji niezgodnej z instrukcją lub nieodpowiedniego użytkowania produktów. Dotyczy to również aplikacji naklejek na ściany nieodpowiednio przygotowane (zatłuszczone lub z odchodzącą farbą), pokryte farbą lateksową lub z domieszką lateksu, świeżo malowane i świeżo tynkowane.
 7. Ze względu na ograniczone możliwości odzwierciedlenia rzeczywistego koloru za pośrednictwem Internetu, przedstawione kolory folii należy traktować jako przybliżone i nie może być to podstawą do reklamacji.
 8. Reklamacje rozpatrywane są indywidualnie w ciągu 14 dni roboczych od momentu otrzymania przesyłki od klienta.
§5. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
 1. Ceny produktów znajdujących się w Sklepie są cenami brutto. Ceny zawierają podatek 23% VAT. Cena prezentowana przy danym produkcie jest dla Klienta wiążąca w momencie złożenia zamówienia.
 2. Sklep zastrzega sobie możliwość odwołania lub ograniczenia części oferty, organizowania oraz odwoływania akcji promocyjnych oraz zmian asortymentu i cen towarów bez podania przyczyny.
 3. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu w całości, bądź którejś z części w dowolnym czasie bez wcześniejszego uprzedzenia. Klient nie jest związany tymi postanowieniami Regulaminu, które uległy zmianie po złożeniu zamówienia.
 4. Firma STUDIO 4WALLS prowadząca sklep internetowy 4walls.pl nie ponosi odpowiedzialności za zakupy dokonywane przez osoby trzecie wykorzystujące dane Klienta.
 5. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego oraz Ustawy z dnia 2 marca 2000 r.
 6. Zakup w sklepie internetowym 4walls.pl oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

Naklejki dekoracyjne i szablony malarskie - sposób na szybką i skuteczną zmianę wystroju wnętrza. Wspaniale prezentują się na ścianie biura, w salonie piękności, w przedszkolu czy na witrynie sklepowej. Naklejki ścienne są znakomitym pomysłem dekorującym ściane i inne powierzchnie gładkie takie jak: meble, okna, drzwi, lustra itp. Łatwe w montażu i demontażu, nie niszczą powierzchni ściany i zachowują swoje właściwości przez długi czas. Dobrze dobrane naklejki dekoracyjne podkreślą charakter wnętrza i będą inspiracją dla twoich najbliższych. Czas na zmiany – podejmij wyzwanie! Możesz mieć na ścianie co tylko zechcesz! Stwórz niepowtarzalny styl wybierając sposród najmodniejszych wzorów: kwiaty, folk i etno, drzewa i gałęzie czy rośliny.4walls.pl to Twoja Przestrzeń!

© 4walls.pl 2011 Wszelkie Prawa Zastrzeżone All Rights Reserved Powered by FerNET